Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom w Afryce.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. 13 marca, w poniedziałek – 4.Rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Franciszka. Pamiętajmy, w tym dniu, o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.
  4. Trwa piesza nowenna ku czci św. Józefa do Lipna. Serdecznie zapraszamy do pielgrzymowania.
  5. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku od 15.0 do 17.00 z koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Podziękowania dla pana Andrzeja i Tadeusza Wasiluk za jabłka dla WSD w Drohiczynie.
  7. Podziękowania za pracę przy budowie kościoła mieszkańcom z Hołowczyc. Od środy zapraszamy mieszkańców Chybowa.
  8. Trwają pracę przy kościele porządkujące plac i zbrojenie terenu do ogrodzenia i w przyszłości utwardzenia dróg.
  9. W piątek 17 marca – w Lipnie o godz. 17.30 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej i obrazu Jezusa Miłosiernego. Po Mszy św. przekazanie figury i obrazu do Chlebczyna.