MATKO BOŻA FATIMSKA – WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI.

W 100-lecie objawień Fatimskich 13 maja b.r. w naszej parafii odbyła się procesja fatimska. Po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym grupa parafian na czele z księżmi przeszli ulicami Sarnak modląc się na różańcu przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. Podczas nabożeństwa polecaliśmy całą nasza parafię, a w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do przyjęcia I komunii świętej i młodzież, którą przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Wspomniana młodzież i dzieci włączyli się aktywnie w procesję fatimską poprzez niesienie figurki Matki Bożej Fatimskiej i odmawianie różańca.

Dziękujemy wszystkim za udział, włączenie się w śpiew, powadzenie modlitwy różańcowej, niesienie figury MB Fatimskiej i zabezpieczenie trasy przemarszu. Matko Boża Fatimska wstawiaj się za nami u swego Syna.