Ogłoszenia – XII Niedziela Zwykła

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Dzisiaj FESTYN RODZINNY w naszej parafii serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.
  3. Od poniedziałku do soboty w naszej parafii odbywać się będą letnie półkolonie dla dzieci. Wszystkich uczestników, którzy są zapisani zapraszamy jutro na godz. 9.30 obok wikariatu.
  4.  W czwartek 29.06. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.30, 10.00 i 18.00. W kaplicach w Lipnie i Mierzwicach o godz. 16.00. Ofiary z tacy na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. „Świętopietrze”).
  5. W piątek 30 VI zakończenie Nabożeństw Czerwcowych.
  6. W Sobotę 1.07– I Sobota Miesiąca nabożeństwo po Mszy o godz. 7.00 i   o godz. .18.00.
  7. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca po Mszy św. o godz.11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, litania, procesja wokół kościoła i zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W przyszła Niedziele odpust w Lipnie ku czci Matki Bożej. Msza odpustowa o godz. 12.00.