Wybory w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży

W dniu 9 września 2017 roku odbyły się wybory do kierownictwa oddziału Sarnackiego Stowarzyszenia Młodzieży. Przyjechał do nas prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej Mateusz Stefaniuk. Do dnia wyborów funkcje w kierownictwie pełniły:

1. Prezes oddziału: Karolina Domańska
  2. Skarbnik oddziału: Natalia Rybaczuk
  3. Sekretarz oddziału: Wiktoria Dudziuk

Po ustąpieniu kierownictwa z pełnionych funkcji, pod nadzorem prezesa diecezjalnego   KSM-u przystąpiliśmy do wyborów. Nad ich przebiegiem czuwała Komisja Skrutacyjna w składzie: Mateusz Stefaniuk, Ks. Grzegorz Zasłonka i Ks. Piotr Pędzich. Członkowie KSM-u w tajnym głosowaniu zdecydowali, że główne funkcje będą pełniły następujące osoby:

1. Prezes oddziału: Maciej Lewicki
  2. Skarbnik oddziału: Gabriela Dudziuk
  3. Sekretarz oddziału: Paulina Golwiej

Ustępującemu zarządowi dziękujemy za trud i wkład włożony w funkcjonowanie naszego oddziału. Nowemu zarządowi gratulujemy i życzymy sukcesów w wypełnianiu powierzonych zadań.

Paulina Golwiej.