Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Jutro 18-ego września Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy na godz. 16.00 dzieci  młodzież do salki na wikariacie gdzie odbędzie się konkurs plastyczny i konkurs wiedzy o św. Stanisławie. Rozstrzygnięcie po Mszy św. o godzinie 18.00. Zapraszamy jutro na Mszę św. wieczorną.
  3. W piątek przekazanie figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego o godz. 17.00 w Mierzwicach mieszkańcom Rozwadowa.
  4. W sobotę konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o godz. 17.00.
  5. 21 IX święto św. Mateusza Apostoła
  6. W sobotę 23 IX wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny.
  7. W sobotę o godz. 10.00 Dzień Pastoralny w Drohiczynie – serdecznie zapraszamy przedstawicieli wspólnot zakonnych oraz stowarzyszeń, ruchów religijnych i służby liturgicznej.
  8. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.