Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za udział w ogólnopolskiej akcji „Różaniec do granic”.
  3. Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem „ Idźmy naprzód z  nadzieją”. Po każdej Mszy św. przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera edukację dzieci i młodzieży uzdolnionej z mniejszych środowisk. Ma to być żywy pomnik dla św. Jana Pawła II od nas.
  4. W piątek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się o godz.17.00 Mszą św., a następnie procesja i różaniec fatimski ulicami Sarnak.
  5. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców. Różaniec sobotni ofiarujemy w tej intencji.
  6. W następną niedzielę  15 październik odbędzie się w kościele liczenie wiernych.
  7. Różaniec codziennie po Mszy św. o godz.17.00.
  8. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św.młodzież z KSM przy naszej parafii będzie rozprowadzać „Papieskie Kremówki” .Zachęcamy do nabywania.
  9. Od przyszłej niedzieli będziemy rozprowadzać znicze Caritasu. Cena jednego znicza 5 zł – pamiętajmy , że płomień tego znicza daje kromkę chleba głodnemu.