34 niedziela Uroczystość Chrystusa Króla – ogłoszenia

1. Podziękowanie za ofiary na budowę Kościoła.
  2. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych bliskich zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym. Niestety mamy jeszcze z tym problem.
  3. Przypominamy, że w listopadzie przed Mszą świętą wieczorową (od 16;30) różaniec wraz z wypominkami za zmarłych polecanych na kartach wspominkowych.
  4. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  5. W środę (29.11) początek nowenny przed uroczystością Niepokalanego poczęcia Matki Bożej. Nowenna odprawiana będzie po Mszy Świętej wieczorowe (17).
  6. W piątek I piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszo piątkowe po Mszach o 7 i 17. Spowiedź pół godziny przed Eucharystią. Przypominamy o spowiedzi i obecności uczniom klas 4 i 6.
  7. W sobotę I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszach o 7. Spowiedź pół godziny przed Eucharystią. Od godziny 16;15 różaniec wynagradzający, rozważanie tajemnic różańca i nabożeństwo pierwszosobotnie. Przypominamy o spowiedzi i obecności uczniom klas 5 i 7.
  8. w sobotę wyjazd do Białegostoku dzieci i młodzieży po Mszy świętej porannej – około 7;45.
  9. W Niedzielę, I Niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o 10. Po Mszy świętej dla dzieci (11;30), rodzice dzieci przygotowujących się do I komunii świętej mają konferencję z ks. Grzegorzem.
  10. Zachęcamy do włączenia się w akcje „OD SERCA”. Torby z produktami, które są darem serca dla potrzebujących przynosimy za tydzień do zakrystii Kościoła.
  11. W najbliższym tygodniu p. Organista będzie roznosił opłatki w następujących miejscowościach:

Poniedziałek – Mierzwice

Wtorek – Hołowczyce

Środa – Lipno

Czwartek – Bużka, Kózki, Binduga, Klimczyce.

Piątek – Kolonia Klimczyce

Sobota – Rozwadów, Kolonia Hołowczyce

Pan organista będzie rozpoczynał roznoszenie opłatka od godziny 9. Oczywiście plany mogą ulec zmianom w wyniku zdarzeń losowy. W przypadku zmian radni zostaną o nich poinformowani.