NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za pracę przy budowie kościoła dla mieszkańców Chybowa i Sarnak.
  3. Od wtorku do prac przy rusztowaniu zapraszamy mieszkańców Sarnak.
  4. Podziękowania za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  5. Podziękowanie dla ks. wikariuszy, młodzieży, służby liturgicznej, strażaków i wszystkich zaangażowanych w przygotowanie świątyni i liturgii do dobrego przeżywania Triduum Paschalnego i Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać.
  6.  We wtorek odbiór strojów przygotowujących się do sakramentu I Komunii o 16;15 na sali katechetycznej.
  7. We środę I środa miesiąca. Przypominamy i zachęcamy do pisania próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Sarnackiej. Różaniec w tych intencjach od 16;30. Zapraszamy do udziału i modlitwy.
  8. W czwartek –  I Czwartek Miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15.00, adoracja Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  9. W piątek – I Piątek Miesiąca – nabożeństwo pierwszo-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św. Przypominamy uczniom klas 4 i 6 o spowiedzi.
  10. W sobotę – I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy. Św. o godz. 7;00. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej , nabożeństwo i Msza św. Przypominamy o spowiedzi uczniom klas 5 i 7.
  11. wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy o 4;30 spod Kościoła w Sarnakach.
  12. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia. Taca przeznaczona na Caritas. o 15 zapraszamy do świątyni do udziału w Godzinie Miłosierdzia.
  13. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii na pielgrzymkę do Kalisza w dniach 14-15 kwietnia. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Piotra.
  14. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Różaniec”.
  15. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  16. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.