Niedziela Zasłania Ducha Świętego

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za pracę przy budowie kościoła.
  3. Podziękowanie dla rodziców za sprzątniecie kościoła i otoczenia.
  4. Podziękowanie za wsparcie inicjatywy KSM-u – Akcja Kremówka.
  5. Dzisiaj Obraz Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej przechodzi do drugiej części Sarnak. Msz św. z okazji nawiedzenia pierwszej części Sarnak jutro o 18. Zapraszamy do udziału i dziękczynienia za czas peregrynacji.
  6. Poniedziałek Uroczystość Maryi Matki Kościoła – patronki naszej diecezji.
  7. Jutro poświęcenie pól o 15; Lipno, Mierzwice i Kolonia Hołowczyce.
  8. Trwa Bały Tydzień – dzieci przychodzą w albach na Msze św. wieczorową.
  9. Trwa nabożeństwo Majowe – przypominamy o udziale.
  10. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
  11. Piątek dzień modlitw o świętość życia kapłanów. Pamiętaj w swych modlitwach o kapłanach.
  12. W piątek spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o 18.
  13. W sobotę Dzień Matki. W swych modlitwach pamiętajmy o swych matkach.
  14. W sobotę kolejna pielgrzymka w ramach nowenny rocznej Wiedeń-Rzym. W tym miesiącu pielgrzymujemy do Janowa Podlaskiego. Wyjście po Mszy św. o 7;00.
  15. W sobotę konferencja przed chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych o 17.
  16. W przyszłą niedzielę chrzty o 10.
  17. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone będą na budowę kościoła.
  18. Zachęcamy do udziału w Męskim Oblężeniu Jasnej Góry, które odbędzie się 23 czerwca b.r. Organizujemy wyjazd z parafii na tą uroczystość. Zapisy w zakrystii.
  19. Podziękowanie dla wolontariuszy Biblioteki parafialnej za zaangażowanie i wszelki podejmowany trud przy prowadzeniu tego naszego wspólnego dzieła.