10 Niedziela zwykła

1. Podziękowanie wszystkim zaangażowany w przygotowanie i przebieg Wizytacji kanonicznej, która miała miejsce w naszej parafii w dniach 3-4 czerwca.
  2. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  3. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
  4. Podziękowanie za przygotowanie i przeprowadzenie II Festynu Rodzinnego.
  5. Wczoraj podczas trwania “Wspólnoty Wspólnot” w Drohiczynie pan Tadeusz Radzikowski z Chybowa został odznaczony medalem Benemerenti przez bp. Tadeusza Pikusa. Gratulujemy.
  6. Trwa nabożeństwo czerwcowe – zachęcamy do udziału.
  7. We wtorek ostatni dzień Nowenny ku czci św. Antoniego.
  8. We wtorek 8 rocznicę święceń obchodzi ks. Piotr. W naszych modlitwach pamiętajmy o księdzu wikariuszu.
  9. W środę wspomnienie św. Antoniego. W tym dniu imieniny obchodzi bp. Antonii. Pamiętajmy w naszych modlitwach o biskupie seniorze.
  10. W środę kolejne Nabożeństwo Fatimskie z różańcem po Mszy świętej o 18. Zapraszamy do udziału.
  11. W środę błogosławieństwo dzieci po Nabożeństwie Fatimskim przy ołtarzu św. Antoniego. Zapraszamy do udziału.
  12. W piątek rozpocznie się Piesza Nowenna przed Uroczystościami odpustowymi ku czci świętych apostołów Piotra i Pawła w Mierzwicach. Po Mszy świętej wieczorowej przez 9 dni (od 15 – do 23 czerwca) będziemy pielgrzymować do kaplicy w Mierzwicach w ramach Nowenny rocznej przeżywanej razem ze św. Stanisławem Kostką. Zapraszamy do udziału.
  13. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  14. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.
  15. Zapraszamy do udziału w Męskim Oblężeniu Jasnej Góry. Wyjazd 23 czerwca z rana. Zapisy w zakrystii.
  16. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.