1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowanie za pomoc w przygotowanie i przeprowadzenie II Festynu Rodzinnego. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za pomoc materialną.
  3. Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
  4. Przypominamy i zachęcamy do udziału w pieszej Nowennie przed Uroczystościami odpustowymi ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła w Mierzwicach. Startujemy po skończonej Mszy świętej wieczorowej.
  5. Uroczystości odpustowe w Mierzwicach w przyszłą niedzielę o 12;00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich na Eucharystię o 8;00. Jest to podziękowanie za cały rok nauki, dlatego przygotujmy się do pełnego uczestnictwa we Mszy świętej, poprzez spowiedź. W poniedziałek zapraszamy klasy 3 i 4. We wtorek klasy 5 i 6. W środę 7 i 2 gimnazjum. W czwartek 3 gimnazjum, Kapłani będą czekać w konfesjonale na pół godziny przed Eucharystią. Zapraszamy.
  7. W sobotę 34 rocznica święceń ks. proboszcza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  8. W sobotę o 4 wyjazd na II Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Zachęcamy!! Są jeszcze miejsca wolne.
  9. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Dziękczynną Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 8 lipca. Zapisy w zakrystii, u p. Marioli i u p. Tadeusza.
  10. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na 2 dniową pielgrzymkę: Licheń-Kalisz-Świnice Warckie. Odbędzie się ona w dniach 10-11 lipca. Zapisy u ks. Grzegorza i w zakrystii.
  11. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
  12. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  13. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.