14 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
2. Podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu Oaza Młodszych Dzieci Bożych dla ks. Grzegorza, kleryka Pawła, animatorów, scholi, ofiarodawcom.
3. Podziękowanie za prace przy budowie kościoła.
4. Dziś Rodzina Radia Maryja gromadzi się na Jasnej Górze, także są przedstawiciele z naszej parafii.
5. We wtorek wyjazd na pielgrzymkę: Licheń-Kalisz-Świnice Warckie o godz.3.00 z parkingu koło kościoła.
6. W piątek 13 lipca procesja fatimska po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji.
7. Różaniec w tym tygodniu prowadzą następujące Kółka Różańcowe:
• Pon.- KŻR Lewczuk Krystyny – Chlebczyn;
• Wt. – KŻR Lewczuk Jerzy – Chlebczyn
• Śr. – KŻR Mędza Maria – Chlebczyn
• Czw. – KŻR Pióro Janina – Chybów
• Pt. – KŻR Świderska Krystyna – Chybów
• Sob. – KŻR Wróblewska Alicja – Chybów
• Niedz. – KŻR Wasilewska Jadwiga – Grzybów
8. Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela i miesięcznika Różaniec.
9. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
10. Przypominamy i zachęcamy do godnego przygotowania się do peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Jezusa Miłosiernego poprzez udział w dniu peregrynacji we Mszy świętej, spowiedzi i Komunii świętej.