WYPOMINKI

Przez cały listopad za dusze polecane na kartkach wypominkowych będziemy się modlić:

• Różaniec. Od 1 do 8 listopada będziemy chodzili na cmentarz po Mszy Świętej wieczorowej i poprzez różaniec prosili Boga o miłosierdzie dla dusz czyśćcowych.
  • Od 9 listopada do końca miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą wieczorową będziemy odmawiać różaniec połączony z czytaniem wypominek z poszczególnych miejscowości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Msze Święte w intencjach zmarłych z kart wypominkowych:

• 3 listopada: Franopoli i Rozwadów o 17:00 (kościół parafialny).
  • 4 listopada: Sarnaki, Chybów i Kolonia Płosków o 17:00 (kościół parafialny).
  • 5 listopada: Klimczyce i Kolonia Klimczyce o 17:00 (kościół parafialny).
  • Lipno, Rzewuszki i Grzybów z Kamianką ok 18:00 (w poszczególnych miejscowościach).
  • 6 listopada: Binduga, Kózki i Bużka o 17:00 (kościół parafialny).
  • Chlebczyn, Hołowczyce i Mierzwice ok 18:00 (w poszczególnych miejscowościach).

Msze Święte odprawiane w intencji zmarłych z kart wypominkowych podczas rekolekcji Adwentowych i Wielkopostnych.

Msza Święta odprawiana w intencji zmarłych z kart wypominkowych podczas Nabożeństwa 40 godzinnego przed odpustem Przemienienia Pańskiego.

Podczas cotygodniowego czytania wypominek przed Niedzielną Mszą Świętą o 10:00.