NIEDZIELA SEMINARYJNA W SARNAKACH

        Wczoraj 21 maja b.r. w naszej parafii gościł przedstawiciel Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie diakon Maciej Domańszczyński. Odwiedziny gościa z seminarium związane były z tzw. „niedzielą seminaryjną”. Diakon Maciej głosił w naszej parafii kazania, modlił się za powołanych i o nowe powołania (również z naszej wspólnoty parafialnej) i zbierał ofiary na utrzymanie seminarium duchownego w Drohiczynie.

        W tym dniu również w naszej parafii młodzież KSM-u częstowała uczestników Eucharystii „Kremówkami”. Inicjatywa młodych połączona była z obchodami 97 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, która przeżywaliśmy 18 maja. Podczas rozprowadzania kremówek, młodzież zbierała dobrowolne ofiary na półkolonie, które zostaną zorganizowane w naszej wspólnocie parafialnej na początku wakacji.

          Dziękujemy wszystkich którzy wsparli swoimi ofiarami WSD w Drohiczynie i inicjatywę młodzieży zrzeszonej w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży przy naszej Sarnackiej parafii. Niech Pan stokrotnie wynagrodzi za każdy gest dobrej woli.