Ogłoszenia parafialne – XV niedziela zwykła

1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła, za ofiary na kwiaty KRK z Klimczyc-Bindugi, za ofiarowanie kwiatów.
  2. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  3. We wtorek Matki Bożej Szkaplerznej. Po Mszy św. o godz. 18.00 można będzie nałożyć szkaplerz, kto jeszcze nie ma.
  4. W piątek 19. lipca kolejny dzień nowenny do bł. ks. Jerzego Popiełuszki w 40. rocznicę jego śmierci.
  5. Trwają żniwa – przypominam o wieńcach dożynkowych, aby je przygotować. Dożynki parafialne przewidziane są na 1. września, a diecezjalne w Korytnicy węgrowskiej 7. września. Parafię reprezentuje Chlebczyn.
  6. Jest propozycja pielgrzymki objazdowej do kilku sanktuariów w okolicach Białegostoku – Święta Woda, Sokółka, Różanystok, Lipsk, Hodyszewo. Wyjazd zaplanowano  29. lipca  o 5.00. Obiad w Różanymstoku. Koszt z ubezpieczeniem i zwiedzaniem z przewodnikiem 100zł. Ilość odwiedzonych miejsc uzależniona jest od naszej dyscypliny zwiedzania.
  7. Tradycyjnie w okolicy św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów jako podziękowanie za szczęśliwe podróżowanie. Ofiary z poświęcenia jako pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.