FATIMSKIE

13 lipca b.r. tradycyjnie w naszej parafii odbyło się Nabożeństwo Fatimskie. Po wieczornej Mszy św. grupa parafian na czele z księżmi przeszli ulicami Sarnak modląc się na różańcu przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. Podczas nabożeństwa polecaliśmy całą nasza parafię i intencje bliskie naszym sercom. Do parafialnej procesji włączyła się Oaza Dzieci Bożych, która w tym czasie przeżywała w Sarnakach swoje letnie rekolekcje. Dzieci pod czujnym okiem księdza moderatora Grzegorza Konopackiego i animatorów na czele z klerykami (Bartoszem i Michałem) wspierała nas w modlitwie różańcowej.

Dziękujemy wszystkim za udział, włączenie się w śpiew, powadzenie modlitwy różańcowej, niesienie figury MB Fatimskiej i zabezpieczenie trasy przemarszu. Matko Boża Fatimska wstawiaj się za nami u swego Syna.