22 Niedziela zwykła

1. 09 – wypada kolejna rocznica II wojny światowej.
  2. We wtorek o godz. 8.00 Msza św. w intencji nauczycieli i dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny. W Lipnie o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu wypada: I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca.
  4. W niedzielę o 11.30 – Msza św. dożynkowa, poprzedzi ją konkurs wieńców. Po Mszy św. procesja z wieńcami.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16 – spotkanie z Radą parafialną.
  6. Tak jak było zapowiadane, w czasie Mszy św. z obrzędem poświęcenia kościoła każda miejscowość i grupa parafialna będzie mogła złożyć swój dar. Oto propozycja:

– antypedium na ołtarz główny – Kółka różańcowe, antypendium na ołtarz boczny – Grzybów i Terlików, ornaty konsekracyjne: Binduga, Chybów, Mierzwice, Lichtarze: mężczyźni z grupy św. Józef, świece – Kamianka, świece do zacheuszek – ministranci, lekcjonarze – KSM, sygnaturka – bierzmowani, obrusy: Franopol, tablice: Sarnaki, Hołowczyce, Lipno, Dzwonki: Rozwadów, trybularz: Klimczyce z kolonią, komże: Kózki;