1. Podziękowania za ofiary na rzecz naszej świątyni.
  2. W piątek zakończyliśmy rok szkolny. Zachęcamy tych, którzy nie byli jeszcze u komunii i u spowiedzi aby to zrobili jak najszybciej, by wakacje rozpocząć z Panem Bogiem.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00.
  4. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze o 8.30, 10.00 i 18.00. Taca jako świętopietrze przeznaczona na potrzeby papieża. To również dzień imienin ks. bp Piotra i 60-ta rocznica święceń kapłańskich ks. bp Antoniego – pamiętajmy o solenizancie i jubilacie w modlitwie.
  5. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  6. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo po mszy porannej, a o 17.15 różaniec wynagradzający i rozważania, a po nich Msza święta.
  7. Przyszła niedziela jest pierwszą w miesiącu. Po mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych, adoracja i procesja. O 12.00 odpust w Lipnie.
  8. Można się zapisywać na pielgrzymkę do Częstochowy u pana Henryka i u pana Mariusza. Wpłata 100zł.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli.