Ogłoszenia parafialne – XXIII niedziela zwykła

1. Dzisiaj, 8 dzień miesiąca pamiętamy o nowennie przed 600 – leciem. Jesteśmy w 4 roku nowenny. Przypominamy cuda Matki Bożej w naszej parafii za przyczyną wizerunku Matki Bożej Sarnackiej. Te cuda dzieją się też i dzisiaj, o czym świadczą różne świadectwa.  Każdy cud musi być poprzedzony aktem wiary o czym wiedział św. Maksymilian Maria Kolbe, patron tego roku nowenny. Poświęcenie ziarna i nasion po każdej Mszy Świętej z racji na wspomnienie Matki Bożej Siewnej.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Chlebczyna za reprezentowanie naszej parafii na Dożynkach Diecezjalnych. Za rok parafię będą reprezentować mieszkańcy Kol. Klimczyc i Klimczyc. Dziękujemy również za udział w naszym gminno- parafialnych dożynkach, na których mogliśmy podziwiać 14 wieńców, a także skorzystać z gościnności na 7 stanowiskach z poczęstunkiem.
  4. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  5. Trwa tydzień wychowania. Módlmy się za rodziców, wychowawców i tych, którzy wychowują młode pokolenie.
  6. W poniedziałek, po Mszy Świętej Wieczorowej spotkanie Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
  7. W piątek, 13 września kolejne Nabożeństwo Fatimskiej. Procesja po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Prosimy o uczestnictwo na nabożeństwie dzieci i kandydatów do bierzmowania.
  8. W Niedzielę wypada dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej racji po Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  9. Zachęcamy do czytania Niedzieli.