Ogłoszenia parafialne – XXIV niedziela zwykła

1. Dzisiaj, przeżywamy niedzielę Środków Społecznego Przekazu. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. Od jutra, poniedziałku do środy w naszej parafii będziemy przeżywali Triduum przed Świętem Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy w poniedziałek na różaniec ze św. Stanisławem Kostką za nasze dzieci i młodzież o 17.15, we wtorek na film po Mszy Świętej, a w środę na Mszę Świętą a po niej ognisko przy wikariatce.
  4. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  5. W czwartek, kolejny dzień miesięcznej nowenny do bł. Ks. Jerzego Popieuszki, przed 40 rocznicą męczeńskiej śmierci.
  6. W poniedziałek, po Mszy Świętej Wieczorowej spotkanie Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
  7. W sobotę, o godzinie 17.00 konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w niedzielę, jeśli będą kandydaci.
  8. W Niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę kościoła.
  9. W piątek zapraszamy członków i tych, którzy chcieliby dołączyć do KSM-u na spotkanie po Mszy Świętej wieczorowej.
  10. Próba kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00
  11. Zachęcamy do czytania Niedzieli.