Ogłoszenia parafialne – XXVII niedziela zwykła 06.10.2024r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacy, przeznaczone na cele charytatywne naszej diecezji. Bóg zapłać!
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. Wczoraj, 5 października w naszej parafii odbyła się Uroczysta Msza Święta, podczas której ks. bp. Piotr Sawczuk udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, a także dokonał poświęcenia witraży i polichromii, które powstały po poświęceniu Kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tej uroczystości. Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za sprzątanie kościoła i placu wkoło, a także cmentarza oraz dar ołtarza, który jest relikwiarz . Dziękujemy również wszystkim sponsorom witraży, a także parafianom, którzy mieli swój wkład w wykonane polichromie.
  4. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 17.00
  5. Różaniec w naszej parafii codziennie o godzinie 17.00 a po nim Msza Święta. Zachęcamy, aby różaniec odmawiać w kaplicach, remizach a także naszym domach. Dzieci będą na różańcu dostawać naklejki. Za odmówienie Różańca można zyskać odpust zupełny za siebie lub osobę zmarłą. Należy spełnić warunki: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Św., pomodlić się w intencjach Papieża i odmówić w sposób ciągły 5 tajemnic z rozważaniami.
  6. W przyszłą niedzielę, ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej o godzinie 17.00. Zapraszamy, abyśmy jak najliczniej zgromadzili się przy Matce Bożej Fatimskiej.  W tym dniu również a kościele liczenie wiernych.
  7. W następnym tygodniu będziemy mogli wesprzeć Fundację Nowego Tysiąclecia składając ofiary do puszek.
  8. Zachęcamy do czytania Niedzieli.