Ogłoszenia parafialne – XXV niedziela zwykła

1. Dzisiaj ofiary składane do puszek są przeznaczone na potrzeby powodzian. Bóg zapłać.
  2. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  3. Składamy podziękowania ofiarodawcom, którzy adoptowali kolejny witraż w naszej parafii św. Macieja, dla p. Macieja Wasiluka z rodziną. Pozostał nam witraż św. Barnaby, który jest wstawiony w okno, ale nie ma jeszcze ofiarodawcy. Jeżeli ktoś chciałby adoptować witraż, zapraszamy do kontaktu z księdzem proboszczem.
  4. Trwa adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 15.00 do 18.00.
  5. 5 października w naszej parafii będzie miała miejsce Uroczysta Msza Święta, podczas której Ks. Bp. Piotr Sawczuk udzieli naszej młodzieży bierzmowania, a także dokona poświęcenia polichromii i nowych witraży, dlatego wszystkich ofiarodawców zapraszamy na  Mszę Świętą o godzinie 11.00
  6. W poniedziałek, po Mszy Świętej Wieczorowej spotkanie Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
  7. W piątek, po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania
  8. Próba kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 8.30
  9. Zachęcamy do czytania Niedzieli.
  10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana : Śp. Antoni Makarski z Sarnak