Bal Wszystkich Świętych

W niedzielę 5 listopada 2017 roku przy parafii w Sarnakach odbył się bal Wszystkich Świętych. Przygotowanych przez księży przy współudziale młodzieży z KSM-u działającego przy naszej parafii.

O godzinie 11:30 dzieci przebrane za swoich świętych patronów uczestniczyły we Mszy Świętej, a później w procesji na cmentarz.

W kazaniu ks. Grzegorz Zasłonka przybliżył dzieciom, że świętym może zostać każdy, bez względu na płeć, wiek, wzrost i wygląd i ukazał współczesne zagrożenia, które mogą nas jej pozbawić.

Po Eucharystii dzieci wraz z rodzicami udały się na wikariat, gdzie czekała na nie słodka uczta, zabawy i foto-budka, przygotowane przez młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Czas minął nam bardzo szybko, do zabaw włączyli się rodzice pociech jak i księża wikariusze, przebrani z świętych: Franciszka i brata Alberta. Księża nagrodzili najciekawsze i najładniejsze przebrania. Popołudnie, które razem spędziliśmy minęło nam w wesołej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną modlitwę i zabawę. W sposób szczególny dziękujemy młodzieży za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu Balu.

Zapraszamy do fotorelacji.

Paulina Golwiej