Ogłoszenia 8.01.2017 – Niedziela-Święto Chrztu Pańskiego

1.Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie Okresu Narodzenia Pańskiego.

2.Podziękowania za ofiary na budowę Kościoła.

3.W najbliższą niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się opłatek dla członków Koła Żywego Różańca kobiet i mężczyzn. O godz. 11.00 przed Mszą św. różaniec Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

4. W przyszła niedzielę po każdej Mszy św. młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii  będzie rozprowadzała gromnice.

5.Uprzejmie informujemy, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej ma jeszcze wolne miejsca, na ferie zimowe. Jako organizatorzy, przy współpracy z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników , chce umożliwić dzieciom i młodzieży skorzystanie z aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy więc do uczestnictwa w obozach formacyjno – rekreacyjnych. Więcej informacji u Księży wikariuszy lub w Biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Drohiczynie.

6.Porządek kolędy:

Poniedziałek 9.01.2017 r. (SARNAKI)  – od godz.14.30 – od państwa Kłykocińskich, blok drogowy i 2 blok nadleśnictwa (1 ksiądz) ; od państwa Charkiewicz i blok nadleśnictwa (1 ksiądz); ul. Kilińskiego od państwa Świderskich (1 ksiądz); od godz. 17.30 – ul. Spokojna(1 ksiądz) i ul. Żeromskiego (1 ksiądz).