Ogłoszenia 15.01.2017

1.17 stycznia we wtorek z ks. Biskupem w Drohiczynie o godz. 10.00 odbędzie się opłatek dla sołtysów z naszej parafii i dekanatu.

2.W dniach 18 – 25 stycznia, pod hasłem: „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas” (por. 2 Kor 5, 14-20), będziemy obchodzili Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.19 stycznia imieniny obchodzi p. Kościelny polecajmy Go w modlitwie naszej wspólnoty prafialnej .

4.W Sobotę 21 stycznia o godz.16.00 konferencja przedchrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Chrzest w niedziele jeśli będą kandydaci.

5.Za tydzień 4 niedziela miesiąca taca na budowę Kościoła

6.Podziękowania za jabłka dla WSD od p. Jana Jaszczuka z Klimczyc.

7.21 stycznia, w sobotę – Dzień Babci, a 22 stycznia, w niedzielę – Dzień Dziadka. Za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima modlimy się w intencji babć i dziadków.

8.Z inicjatywy ks. proboszcza w naszej parafii odbywa się nowenna modlitewna za Ojczyznę. Wolę takiej modlitwy wskazała nam w swym duchowym testamencie św. siostra Faustyna Kowalska. „W pewnej chwili usłyszałam taki głos w duszy: Odpraw nowennę za Ojczyznę. Nowenna ta będzie się składać z litanii do Wszystkich Świętych ” – (Dzienniczek 59). Odpowiadając na to duchowe wezwanie św. Faustyny od dnia dzisiejszego, tj. 15 stycznia, przez 9 dni w naszej świątyni parafialnej, po Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się i powierzać Miłosiernemu Bogu losy naszej Ojczyzny, poprzez Litanię do Wszystkich Świętych. Zapraszamy do włączenia się w to modlitewne dzieło całą parafię, a szczególnie członków Kółek Różańcowych.

9.Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Pragniemy podziękować za gościnność, za transport, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i ofiary składane na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie nas i podzielenie się z nami swoimi troskami.