Opłatek Koła Przyjaciół Radia Maryja

       W dniu dzisiejszym, tj. 08 stycznia 2017 r. wzorem lat ubiegłych nasza wspólnota spotkała się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od udziału we Mszy św. i modlitwie za członków naszej wspólnoty, zarówno tych żyjących jak i zmarłych. Po Eucharystii udaliśmy się na parafialny wikariat i tam, w rodzinnej atmosferze, uczestniczyliśmy w spotkaniu opłatkowym. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą, której przewodniczył ks. proboszcza Andrzej Jakubowicz. Po wstępie modlitewnym, przyszedł czas na życzenia i przełamanie się opłatkiem. Następnie był czas na rozmowę i wspólne śpiewy kolęd przy kawie i słodkościach przygotowanych przez panie z naszej wspólnoty. Ubogaceni wzajemnymi życzeniami i krzepiącymi słowami kapłanów, możemy ze zdwojoną siłą powrócić do naszych codziennych obowiązków. Pamiętając o tym, że poprzez naszą wspólnotę pragniemy służyć Bogu i ludziom z którymi żyjemy na co dzień.

       Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem, które stanowi pamiątkę naszego spotkania opłatkowego. Wszystkim obecnym osobom, jak również zaangażowanych w przygotowanie naszego spotkania serdecznie dziękujemy.