Ogłoszenia 29.01.2017

 1. Podziękowania za ofiary na budowę Kościoła.
 2. W czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz.8.30, 10.00 i 17.00. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe – kontemplacyjne. Wieczorem 2 lutego w całej diecezji w godzinie Apelu Jasnogórskiego gromadzimy się w rodzinach na modlitwie, powierzając Ojczyznę, parafię, kapłanów i rodziny Bogu. Modlitwa niech przebiega według porządku, który jest w folderze otrzymanym przez każdą rodzinę podczas kolędy. W I Czwartek Miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15.00,adoracja Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
 3. W piątek – 3 lutego – I Piątek Miesiąca – nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź święta przed Mszami św. Tego dnia jest wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika, patrona w chorobach gardła. 
 4. W sobotę – 4 lutego – I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy. Św. o godz. 7.00. O godz. 16.15 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec wynagradzający, o 16.45 rozważanie tajemnicy różańcowej , nabożeństwo i Msza św.
 5. Przyszła niedziela jest I niedziela Miesiąca – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych. W niedzielę św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty –  na  Mszy św. o godz.10.00 i 17.00.
 6. ZAPRASZAMY
  Kogo??? Dzieci i młodzież  Na co???  Wyjazd  Kiedy??? 14 lutego 2017 r.  Gdzie??? Międzyrzec Podlaski Cel??? Dobra zabawa Po co??? Mile spędzić dzień, korzystając z przygotowanych atrakcji Atrakcje??? Narty, łyżwy, basen, Mc Donald ‘s Koszt??? Jedynie 30zł Gdzie się zapisujemy??? U księży wikariuszy Wymagania??? PESEL Uwaga !!! Liczba miejsc ograniczona!!!Ps. Nie siedź w domu, łap okazje, bo możesz przespać życie!
 7. ZAPRASZAMYJEŻELI CHCECIE … umacniać swoją wiarę; pielęgnować miłość małżeńską; nauczyć się rozwiązywania konfliktów; nawiązać głębszy kontakt z dziećmi; doświadczyć życia we wspólnocie

  Kogo??? Małżeństwa  Kiedy??? 05 lutego 2017 r. na Mszę św. o godz. 11:30. Gdzie??? Kościół parafialny w Sarnakach. Na co??? Eucharystie i spotkanie. Jakie??? Informacyjne z parą diecezjalną DK w naszej diecezji. Po co??? Aby dowiedzieć się więcej i porozmawiać z członkami DK. Dlaczego??? Bo to dobra okazja, aby coś w swoim życiu zmienić.