Świadectwo – Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

Nasza wspólnota istnieje w parafii już przeszło 3 lata. Jest to czas na pewno nie zmarnowany. Wszystkich poszukujących swego miejsca w kościele ZAPRASZAMY do naszej wspólnoty.

            TO JEST WSPÓLNOTA DLA CIEBIE!

W tym miejscu mogło by paść wiele słów, wiele argumentów, wiele uzasadnień. Jednak najlepszą zachętą niech będą świadectwa, nas członków wspólnoty. To czym dla nas jest wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, co nam daje ta wspólnota i dlaczego warto do nas dołączyć.

ZACZYNAMY

„We wspólnocie jestem 2 lata. Trafiłam do niej za namową księdza Arkadiusza, który był u mnie podczas „Kolędy”. Wspólnota daje mi bardzo wiele. Dzięki wspaniałym ludziom pogłębiam swoją wiarę, wzrastam w Chrystusie i nie wyobrażam sobie poniedziałków bez naszych spotkań”.

Katarzyna