Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś 12 rocznica śmierci św. Jana Pawła II – jako wynagrodzenie za znieważanie naszego świętego, młodzież z KSM-u dziś od godz. 20.30 do 21.37 organizuje nabożeństwo ku czci św. Janowi Pawłowi  II.
 2. Dziś zakończenie rekolekcji Wielkopostnych – podziękowanie Panu Bogu, rekolekcjoniście, spowiednikom, wikariuszom.
 3. Podziękowanie za pomoc przy budowie, oraz za ofiary na budowę kościoła.
 4. Podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. W poniedziałek o 16.30 różaniec w intencji dusz czyśćcowych i Msza św. w intencji dusz czyśćcowych.
 6. W poniedziałek (jutro) odwiedziny chorych – o godz. 7.45 i 15.00
 7. Od poniedziałku do czwartku trwa adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.15 z koronką do Bożego Miłosierdzia
 8. We czwartek – I Czwartek Miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 16.30 adorują kandydaci do bierzmowania, a po Mszy św. spotkanie.
 9. W piątek – I Piątek miesiąca. Przypominamy o spowiedzi pierwszo-piątkowej. O godzinie 16 Droga Krzyżowa, następnie Eucharystia. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami wraz z dziećmi, przygotowującymi się do I Komunii św. – spotkanie z krawcem. 
 10. W Sobotę – indywidualna Ekstremalna Droga do Leśnej Podlaskiej. Na trasę ruszamy po Mszy Św. porannej. Serdecznie zapraszamy także rodzinny.
 11. W najbliższą Niedzielę będziemy obchodzić Niedziele Palmową – poświęcenie palm na każdej Mszy św., a także konkurs dla dzieci na największa i najpiękniejsza palmę- rozstrzygnięcie konkursu o 11.15. O godz. 16. – Droga Krzyżowa ulicami Sarnak. Tradycyjnie pójdziemy w stronę nadleśnictwa. Prosimy strażaków o zabezpieczenie trasy. Krzyż w czasie Drogi Krzyżowej biorą mieszkańcy następujących miejscowości:                                                I – Sarnaki, II – Grzybów, III – Kamianka, IV – Rzewuszki, V – Lipno , VI – Chlebczyn, VII – Franopol, Rozwadów, VIII – Kol. Klimczyce, Klimczyce, IX – Binduga, X – Kózki, Bużka, XI – Mierzwice, XII – Hołowczyce, XIII – Chybów, XIV – Sarnaki.
 1. W niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do salki parafialnej na projekcję filmu „ Pasja” Mela Gibsona. Serdecznie zapraszamy.