Ogłoszenia VII Niedziela Wielkanocna

 1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
 2. Trwa nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 3. We wtorek nowenna do św. Antoniego.
 4. W środę zakończenie nabożeństwa majowego i Święto Nawiedzenia NMP.
 5. W Czwartek 1.06. – I Czwartek Miesiąca – Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 , Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na godz.17.00. Jest to dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, to także Dzień Dziecka pamiętajmy w modlitwach o dzieciach.  W czwartek początek nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa – zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.
 6. W Piątek 2.05 – I Piątek Miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o 7.00 i 18.00. Od godz. 16.00 spowiedź dzieci i rodziców I Komunii św. zachęcamy rodziców dzieci I Komunii św. do spowiedzi wcześniej w środę, w czwartek. Pamiętajmy, że podstawowy prezent na I Komunie św. to przyjęcie komunii w intencji dziecka.
 7. W tym tygodniu w czwartek lub piątek prosimy rodziców o generalne posprzątanie kościoła i wokół kościoła na Uroczystość I Komunii św.
 8. W Sobotę 3.05– I Sobota Miesiąca nabożeństwo po Mszy o godz. 7.00 i   o .17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający, o 17.45 rozważanie tajemnic różańcowych, nabożeństwo czerwcowe i Msza św. Po Mszy św. czuwanie przed Najświętszym Sakramentem jako przygotowanie do Uroczystości Zesłana Ducha Świętego.
 9. W sobotę 3.05 – o godz. 11.00 – UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. i rozpoczęcie białego tygodnia.
 10.  W przyszła Niedzielę – I Niedziela Miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30  wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 11. Poświęcenie pól w najbliższą Niedzielę o godz. 15.00 – Sarnaki ( 1 ksiądz) i Rzewuszki ( 2 ksiądz).
 12. Dnia 3 czerwca b.r. na Jasnej górze odbędzie się V ogólnopolska pielgrzymka członków Żywego Różańca. Chętnych prosimy o kontakt z parafialną zelatorką.
 13. Zachęcamy i zapraszamy młodzież i dzieci do zapisywania się na Oazy wakacyjne, obozy KSM-u i Caritasu.