Ogłoszenia-Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Diecezji. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.30,10.00 i 18.00 W Lipnie, Mierzwicach i Kolonie Hołowczyce poświęcenie pól o godz.15.00.
  3. We wtorek zakończenie Nowenny do św. Antoniego.
  4. W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
  5. 10 czerwca – w sobotę od godz.16.00 w Drohiczynie będą uroczystości związane z 18 r. pobytu Jana Pawła II w Drohiczynie z Mszą św. o godz.18.00 pod przewodnictwem Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa.
  6. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej organizuje obozy wakacyjne w Górach, Broku oraz Drohiczynie dla dzieci rolników, które dofinansowuje Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (KRUS).Koszt obozu wynosi od 200-300 zł. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie internetowej www.ksm-drohiczyn.pl oraz pod nr tel. 85 655 77 55.
  8. W niedzielę 11 czerwca ulicami Siemiatycz wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Marsze dla Życia i Rodziny, odbywające się w całej Polsce od 2016 roku, są przede wszystkim świętem rodzin. Stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzieli się te same wartości. Marsz w Siemiatyczach wyruszy po godz. 13.20 z kościoła pw. św. Andrzeja Boboli po mszy świętej (początek mszy o godz. 12.00). Przejście ulicami Górną, Grodzieńską i Placem Jana Pawła II. Finał na placu przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP, gdzie odbędzie się wspólna agapa