Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniach 1 – 13 sierpnia, grupa naszych parafian pod przewodnictwem ks. Grzegorza, pielgrzymowała pieszo do Tronu Matki na Jasnej Górze.
Nasza parafię reprezentowało 14 pątniczek i pątników. Zdążaliśmy do Częstochowy z grupą Katedralną, której przewodnikiem był nasz ksiądz wikariusz – ks. Grzegorz. Po pokonaniu własnych słabości i 370 km 13 sierpnia osiągnęliśmy Jasnogórski szczyt i pokłoniliśmy się naszej Mamie w Kaplicy Cudownego Obrazu.
Czas pielgrzymki to walka ze słabościami, ale przede wszystkim to czas budowania wspólnoty. To czas nowych znajomości, poznawania siebie, pogłębiania swojej wiary. To czas dawania siebie poprzez trud pątniczy, pomoc siostrom i braciom pielgrzymkowym.
Dziękujemy Bogu za ten wspaniały czas, kiedy we wspólnocie mogliśmy zbliżać się do Boga.
W załączniku kila zdjęć naszej „Sarnackiej ekipy”.

Więcej zdjęć można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/PPDnaJasnaGore/

I tutaj:

https://photos.google.com/share/AF1QipNsHznw_i1neis6osxxMtst8KeDYh1HEZUrlcV30JUeH43SyE1mRxx0oSDrqvJubw?key=d01sS2VCMGdpbEI1X3dzelE5ZEVfanVPX0Z3QnpB

 

Miłego oglądania 🙂