PARAFIALNE DZIĘKCZYNIENIE

         Ostatniej niedzieli tj. 3 września w naszej wspólnocie odbyły się dożynki parafialne. We Mszy Świętej dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony. Eucharystii przewodniczył i kazanie wygłosił ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz.

         Przedstawiciele wiosek (było ich 10) z naszej parafii przybyli z przygotowanymi przez siebie wieńcami i chlebami, którymi po Mszy Świętej dzielili się z uczestnikami uroczystości. Po Eucharystii został ogłoszony wynik konkursu na najładniejszy wieniec. Nagrody wręczał ks. proboszcz. Zwyciężył wieniec mieszkańców Mierzwic, drugie miejsce zajęła Kolonia Hołowczyce, a trzecie Chlebczyn. Wieniec mieszkańców Rzewuszek został nagrodzony wyróżnieniem. Następnie był czas na wspólne dzielenie się przygotowanymi smakołykami. Czas umilała nam muzyka animowana przez OSP Sarnaki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowany w przygotowanie naszej parafialnej uroczystości dożynkowej i zapraszamy do fotorelacji.