Rozpoczęcie roku formacyjnego Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

11 września nasza Sarnacka wspólnota Przyjaciół Oblubieńca rozpoczęła kolejny rok formacyjny. Rozpoczęliśmy  go uroczystą Eucharystią, której przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz, a kazanie wygłosił nasz opiekun ks. Grzegorz Zasłonka. Ks. Grzegorz podczas kazania wskazał na orędzie Fatimskie i ukazał szczególną rolę Maryi w naszym życiu. Nasza wspólnota zatroszczyła się o oprawę liturgiczną Mszy świętej.

Po skończonej Mszy świętej, zgromadziliśmy się na salce parafialnej, aby omówić bieżące sprawy związane z naszą Wspólnotą i zaplanować działania w rozpoczynającym się roku formacyjnym. Była to wspaniałą okazja do rozmowy i podzielenia się doświadczeniami z wakacji. Dziękujemy Bogu za naszą Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca i z nowym zapałem zabieramy się do pracy.