ISKRA MIŁOSIERDZIA

,,Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miast świata”. Od wielu lat odbywa się w dniu 28 września, o godz.15. 00, w rocznic beatyfikacji bł. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny. W tym dniu setki, może tysiące osób na skrzyżowaniach ulic błagaj o miłosierdzie dla świata całego. Od dwóch lat jednoczy się z nami i błogosławi nam papież Franciszek, którego także tym razem pokornie prosimy o błogosławieństwo i zjednoczenie z nami w tej wspólnej modlitwie.

Tradycyjnie w naszej wspólnocie parafialnej modliliśmy się  na skrzyżowaniach następujących ulic: Kolejowa i 3 Maja, Kościelna i Piłsudskiego, Szkolna i 3 Maja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia za wspólną modlitwę i czytelne świadectwo wiary.