JUBILEUSZ – STO LAT JAK JEDEN DZIEŃ

     W sobotę 23 września nasza parafianka, Tekla Stanisława Wasiluk świętowała swoje 100 urodziny. Jubileusz p. Stanisława przeżywała otoczona najbliższą rodziną. Świętowanie rozpoczęło się od modlitwy różańcowej w intencji Jubilatki, który odmawiała licznie zgromadzona rodzina. Następnie wszyscy uczestniczyli we Mszę świętej, której przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz. O oprawę liturgiczną zadbała rodzina jubilatki.

    Po zakończonej Eucharystii, życzeniach i wspólnym zdjęciu cała rodzina odmówiła Anioł Pański. Następnie p. Stanisława świętowała swoje urodziny w gronie rodziny.

    Pani Tekli Stanisławie Wasiluk składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych patronów, zdrowia, pociechy: z dzieci, wnuków i prawnuków, radości z każdego przeżytego dnia i oczywiście kolejnych jubileuszy.

Szczęść Boże.