Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Podziękowania za ofiary na budowę kościoła.
  2. W poniedziałek 16 października rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II.
  3. W środę 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty patrona służby zdrowia. Tego dnia różaniec w intencji pracowników służby zdrowia.
  4. W Czwartek 19 października 33 rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.
  6. W miesiącu listopadzie w sposób szczególny pamiętamy w naszych modlitwach o zmarłych. Jedną z form tej pamięci są  „wypominki”. Prosimy radnych o rozniesienie kartek wypominkowych, na których wypisujemy imiona bliskich zmarłych. Będziemy się za nich wspólnie modlić w kościele przez cały listopad z modlitwą różańcową. W ich intencji zostaną też odprawione Msze św. w Dniu Zadusznym, w czasie rekolekcji i przed odpustem przemienienia Pańskiego.
  7. Caritas zachęca nas do kupowania zniczy. Cena jednego znicza 5 zł – pamiętajmy , że płomień tego znicza daje kromkę chleba głodnemu.