Plastyczny sukces

11 maja b.r. w Sabniach miało miejsce podsumowanie kolejnej edycji diecezjalnego konkursu plastycznego. Tegoroczny konkurs „Dary Ducha świętego w życiu człowieka” (organizowany przez: Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, Wydział Katechezy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Caritas Diecezji Drohiczyńskiej), skierowany do dzieci szkół diecezji drohiczyńskiej cieszył się dużym zainteresowaniem.

Konkurs obejmował 3 kategorie: praca plastyczna klasy I – III (nadesłano 86 prac), praca plastyczna klasy IV-VII (nadesłano 106 prac) lub praca literacka – wiersz (nadesłano 36 prac), projekt edukacyjny (nadesłano 6 projektów).

Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła 51 uczniów i 4 katechetów. Nagrody i wyróżnienia trafiły do uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach.

W 2 kategorii wygrała uczennica 7 klasy: Anna Klimiuk, 3 miejsce zajęła uczennica 4 klasy: Natalia Iwaniuk, natomiast wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 5 Paweł Wawryniuk.

Uczestnikom i nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.