100 dni abstynencji na 100-lecie odzyskania niepodległości.

W odpowiedzi na apel KEP  “Zachęcamy wszystkich, by szczególnie w okresie od 4 sierpnia do 11 listopada zachowali trzeźwość – powiedział w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” o. Oskar Puszkiewicz OFM, członek zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych. – Jest to tylko 100 dni ofiary dla Polski. Nasi przodkowie ponosili znacznie cięższe trudności dla Ojczyzny. Pokażmy, że nas stać na ten dobrowolny post dla dobra Polski i naszego Narodu – dodał”. W naszej wspólnocie parafialnej zebrała się grupa ludzi, która odpowiedziała na apel biskupów i włączyła się w ta piękną inicjatywę.

Polecamy was modlitwie i ufamy, że ta piękna inicjatywa przyniesie owoce w całej naszej wspólnocie parafialnej i ojczyźnie.