Odpust Przemienienia Pańskiego

5 sierpnia b.r. w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego. Do odpustu przygotowywaliśmy się poprzez Jerycho Różańcowe. Dziękujemy wszystkim zaangażowanych w to piękne duchowe dzieło. Na zakończenie Jerycha udaliśmy się na cmentarz parafialny, aby tam polecać miłosiernemu Bogu naszych zmarłych tam spoczywających.

Eucharystii odpustowej przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Tadeusz Syczewski rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Kaznodzieja w kazaniu podkreślił rolę wiary i ukazał konieczność podejmowania ciągłych prób wchodzenia na górę Przemienienia celem odnajdywania Boga.  Po uroczystej procesji i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem ks. rektor WSD pobłogosławił liczne zgromadzone dzieci. 

Dziękujemy wszystkim za udział, modlitwę i zaangażowanie w procesję odpustową.

Zapraszamy do fotorelacji.