Aresztowali dzieci

13 sierpnia b. r. po raz kolejny w naszej wspólnocie parafialnej odbyła się Procesja Fatimska. Jak zawsze procesja poprzedzona była Eucharystią sprawowaną w intencji dziękczynno-błagalnej Koła Przyjaciół Radia Maryja działającego przy naszej wspólnocie parafialnej.

Ks. proboszcz w kazaniu nawiązał do wydarzeń sprzed 100 laty tj. aresztowania dzieci fatimskich i wierności Maryi. Zachęcał, w nawiązaniu do miesiąca sierpnia, do dzieła abstynencji “100 dni na 100-leci odzyskania niepodległości”.

Po skończonej Mszy świętej z różańcami w rekach ruszaliśmy z procesją po Sarnakach, aby wypraszać u Maryi potrzebne łaski i dziękować za otrzymane. Procesja zakończyła się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i błogosławieństwem księdza proboszcza.

Dziękujemy Bogu z czas wspólnej modlitwy i ufamy, że Maryja będzie nas wspierała w naszym codziennym zmierzaniu do świętości.

Zapraszamy do fotorelacji.