Dożynki

Ostatniej niedzieli tj. 2 września w naszej wspólnocie odbyły się dożynki parafialne. We Mszy Świętej dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony. Eucharystii przewodniczył i kazanie wygłosił ks. proboszcz Andrzej Jakubowicz.

Przedstawiciele wiosek z naszej parafii (i nie tylko – w tym roku również Dom Seniora z Hołowczyc) przybyli z przygotowanymi przez siebie wieńcami i chlebami, którymi po Mszy Świętej dzielili się z uczestnikami uroczystości. Po Eucharystii został ogłoszony wynik konkursu na najładniejszy wieniec. Nagrody wręczał ks. proboszcz. Następnie był czas na wspólne dzielenie się przygotowanymi smakołykami. Czas umilała nam muzyka animowana przez OSP Sarnaki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowany w przygotowanie naszej parafialnej uroczystości dożynkowej i zapraszamy do fotorelacji.