Królowo Różańca Świętego módl się za nami

Jutro rozpoczyna się październik. Miesiąc ten w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej. W tym szczególnym czasie modlimy się intensywniej na paciorkach różańca. W naszej parafii różaniec będzie odmawiany: w kościele parafialnym po Mszy świętej o 17:00, kaplicy w Mierzwicach o 17:00, a w kaplicy w Lipnie o 18:30. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału i modlitwy. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej i do sakramentu bierzmowania. 

Pamiętaj jeśli nie możesz pomodlić się w kościele, kaplicy, to znajdź czas na indywidualną modlitwę różańcową, klęknij i odmów różaniec z rodziną czy sąsiadami. Zaproś Maryję i Jezusa do swego domu, rodziny, radości czy trudności, a na pewno ten czas nie będzie stracony.

Królowo Różańca Świętego módl się za nami.