Uczcili Narodziny Mesjasza

Boże Narodzenie jest szczególną uroczystością dla wszystkich wierzących w Jezusa Chrystusa. To czas gdy obchodzimy i wspominamy Jego przyjście na świat – Wcielenie.

Wczoraj w naszym kościele parafialnym podczas Mszy Świętej o godz. 11:30, której przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Grzegorz, pojawił się tort. Ks. Grzegorz podczas kazaniu ukazał ważną rolę Wcielenia Jezusa Chrystusa, który przyjmując ludzką postać rozpoczął proces odkupienia rodzaju ludzkiego. Jako słodka niespodzianka pojawił się tort, który wniósł ksiądz proboszcz Andrzej Jakubowicz. Po zakończeniu Mszy wszystkie dzieci zostały obdarowane „niespodziankami” i mogły skosztować tort.

Wszystkim parafianom z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Serdeczne życzenia, przede wszystkim błogosławionego czasu spędzonego z rodziną i Nowo-narodzonym Jezusem.