Zbiórka dla Stanisława

Króliczek „Stefan”, koza „Kubraczek” i cielaczek „Jurek” to bohaterowie akcji „Zbiórka dla Stanisława”, która miała miejsce w naszej parafii.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia w wielu parafiach organizowana jest szopka z żywymi zwierzętami. Także w tym roku w naszej wspólnocie, parafianie mogli podziwiać szopkę, w której zamieszkały zwierzęta udostępnione przez zaprzyjaźnionych gospodarzy. Kilka osób zgodziło się, by zwierzęta z szopki trafiły na licytację. Był to dar na rzecz budowy kościoła. Podarowane zwierzęta można było kupić w czasie trwania licytacji, tj. do 6 stycznia b.r.

Licytacja zakończyła się sukcesem. Króliczek „Stefan”, koza „Kubraczek” i cielaczek „Jurek” znalazły nowych właścicieli. Dziękujemy ofiarodawcom zwierząt i osobom, które włączyły się w to dzieło i wsparły dzieło budowy nowej świątyni.

Wszystkim za wszystko dziękujemy i pamiętamy w naszych modlitwach.