POWSTAŃ Z KANAPY – PANAMA W SARNAKACH

Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież, rodziców i osoby dorosłe.

WTOREK (JÓZEF)

Rozpoczynamy Eucharystią o 17. Ten dzień przeżywamy razem ze św. Józefem. Przynosimy pudełka po butach, z których zbudujemy kościół w sali katechetycznej.

ŚRODA (MARYJA)

Przychodzimy na Eucharystie o 17. Ten dzień przeżywamy z Maryją. Po Mszy św. różaniec z intencjami młodzieży, jak i w intencjach młodzieży. Przynosimy intencje. Kontynuujemy prace przy budowie kościoła.

CZWARTEK (ŚWIĘCI)

Rozpoczynamy Mszą św., następnie adoracja ze świętymi. Przeżywamy dzień ze świętymi patronami ŚDM w Panamie. Po skończonej adoracji kończymy kościół, robimy pamiątkowe zdjęcie i piszemy list, który wyślemy do papieża.

PIĄTEK (MĘCZEŃSTWO)

Rozpoczynamy Mszą św. Ten dzień przeżywamy z Chrystusem. Po Eucharystii Droga Krzyżowa na którą przynosimy krzyże znak naszej ofiary i łączności z krzyżem Jezusa Chrystusa.

SOBOTA (RADOŚĆ – JESTEM ŚWIĘTY)

Dzień radości – wyjazd do Drohiczyna. Ten dzień przeżywamy z Janem Pawłem II. Poznanie wspólnot i miejsca naznaczonego wiarą Ojców.

NIEDZIELA (ZADANIE)

Jestem posłany aby głosić. Zapraszamy konkretną osobę na Eucharystię (poprzez konkretną pomoc np. przywiezienie kogoś), bądź przedstawiamy wybraną osobę Bogu na modlitwie podczas Mszy świętej.