Rajd rowerowy

2 maja b.r. 12 osobowa grupa członków Szkolnego Koła Religijnego działającego przy SP w Lipnie wybrała się na wycieczkę rowerową.

Zaopatrzeni w poczucie humoru, zapał udaliśmy się przez Mężenin do Ruskowa. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy powitani przez miejscowego proboszcza ks. Tomasza. Kapłan pokazał nam świątynie i przybliżył jej historię. Był czas na modlitwę i podziwianie domu Bożego. Po doznaniach duchowych, posililiśmy się pieczoną na ognisku kiełbasą.

W drogę powrotną ruszyliśmy po zrobieniu pamiątkowej fotografii. Czas minął nam szybko. W tym dniu pod czujnym okiem ks. Grzegorza i ks. Piotra pokonaliśmy ponad 40 kilometrów. Jazda rowerem, rozmowy i fajni ludzie to proste elementy naszego życia, które w połączeniu z zapałem i chęcią zrobienia czegoś kreatywnego przynosi wiele radości.

Polecamy wszystkim jazdę rowerem i zapraszamy do krótkiej relacji.