W zdrowym ciele zdrowy duch

 

W dniach 24-29 czerwca b.r. przy naszej sarnackiej parafii odbyły się półkolonie zorganizowane przez księży: Piotra i Grzegorza przy współudziale młodzież KSM.

W ciągu tych kilku dni dzieci i młodzież kreatywnie wykorzystywała czas. Był czas na wyjazdy: do Siedlec do kina i na basen, do stadniny koni w Janowa Podlaskim i Leśnej Podlaskiej oraz do parku liniowego w Wólce Nadbóżnej. Staraliśmy się dobrą zabawę połączyć z formacją duchową. Dlatego każdy dzień rozpoczynał się modlitwą, uczestniczyliśmy w Eucharystiach, a ksiądz Grzegorz przygotował pogadankę na temat wolności w perspektywie grzechu, który nas zniewala i Jezusa, który czyni nas prawdziwie wolnymi. Podczas wspólnego wypoczynku dzięki uprzejmości druhów strażaków z Sarnak, mogliśmy poznać jakże odpowiedzialny zawód strażaka i przy okazji podszkolić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i zachowania się na okoliczność wypadku czy pożaru. Nasz parafialny wypoczynek zakończyliśmy  uroczystą Agapą

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą wspólną inicjatywę.