Ogłoszenia – 20 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Zgodnie z pismem ks. Biskupa z dnem 24 sierpnia ks. Grzegorz Zasłonka wikariusz parafii Sarnaki po 3 latach posługi i pracy przechodzi do parafii Kosów Lacki.  Za pracę i wielkie zaangażowanie duszpasterskie składamy ks. Grzegorzowi serdeczne podziękowania. W podziękowaniu pragniemy podkreślić jego zaangażowanie w sprawy budowy nowego kościoła i organizowanie ofiar na ten cel. Również za liczne pielgrzymki autokarowe i piesze. Życzmy ks. Grzegorzowi dalszych sukcesów i zaangażowania w pracę duszpasterską w kolejnych parafiach.
  3. W sobotę o godz. 17 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i naturalnych i chrzestnych .
  4. Przyszłą niedziela to 4 niedziela miesiąca taca na budowę kościoła.
  5. Tradycyjnie piesza pielgrzymka do Leśnej Podlaskiej 31 sierpnia w ostatnią sobotę miesiąca.  Zapraszamy i zachęcamy do udziału.
  6. Rozpoczęły się żniwa, przypominamy o zbliżających się dożynkach parafialnych (1 września ), diecezjalnych (8 września) i powiatowych (15 września). 
  7. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  8. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  9. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.