Ogłoszenia 23 Niedziela Zwykła

  1. Podziękowanie za ofiary na budowę kościoła.
  2. Podziękowania za dożynki parafialno-gminne dla wszystkich, którzy włączyli się w to pięknie działo. Dziękujemy mieszkańcom Sarnak za reprezentowanie parafii na dożynkach diecezjalnych.
  3. W czwartek Diecezjalny Dzień Młodzieży w Serpelicach. Pierwsza część w kościele w Sarnakach od godz.10.00 następnie przejazd do Serpelic i dalsza część spotkania. Prosimy rodziców o zachęcenie uczniów do udziału w tym spotkaniu.
  4. W piątek 13 września po Mszy św. o 18.00 procesja fatimska ulicami Sarnak. Prosimy o przybycie uczniów młodszych i starszych a także kandydatów do bierzmowania.
  5. W piątek 13 września o godz. 17.00 spotkanie w salce katechetycznej dla ministrantów, lektorów a także nowych kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy.
  6. W Sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jak zapowiadaliśmy zapraszamy wszystkich parafian bez względu na wiek do Serpelic na spotkanie „POLSKA POD KRZYŻEM”. Spotkanie zaczynamy o godz. 14.00 do godz. 21.00
  7. Za tydzień w Niedzielę o godz. 11.30 Msza św. z racji dożynek powiatowych i 110 rocznicy powstania Straży Pożarnej w Sarnakach. Po Mszy św. dalszy program według planu gminy.
  8. Pamiętajmy, że nasza kultura osobista wyraża się również w dbałości o porządek o miejsce wiecznego spoczynku naszych zmarłych. Przypominamy o konieczności segregacji śmieci na cmentarzu grzebalnym.
  9. Plac wokół kościoła jest poświęcony. Szanujmy to miejsce święte i potrzeby fizjologiczne załatwiajmy w wyznaczonym do tego miejscu za nowym kościołem. Kultura nic nie kosztuje a buduje.
  10. Zapraszamy do czytania tygodnika Niedziela i Miesięczników: Różaniec i Rycerz Niepokalanej.